укр рус

Втеча собаки

«Знову втік», – сумно говорите ви, повертаючись після надзвичайно тривалої та виснажливої «прогулянки» з собакою. І всі домашні відразу розуміють, що мова йде зовсім не про вимкнену невчасно молочну кашу...

Коли це відбувається в перший раз, господарі лякаються. В другий – сердяться на свого пса. Третій та четвертий рази викликають роздратування. А чи не настав час вже бити тривогу? Давайте спробуємо розібратися в основних причинах собачих втеч.

Неправильне виховання.

Це може бути незнання команд чи небажання їх виконувати з боку собаки, а може – і недостатньо активна участь у прогулянці з боку господаря, коли улюбленець змушений шукати розваг сам. Останнє виправити досить легко: влаштуйте своєму чотириногому другу на вулиці «веселі старти» з різноманітним фізичним навантаженням, частіше грайтеся з ним у «схованки» – собаці повинно подобатися знаходитися з вами поряд. А ось регулярний непослух корегувати значно складніше. Визначити та усунути його причину здатний лише спеціаліст.

Страх.

Від джерела почуття страху, який собака відчуває, він намагається сховатися. Змусити песика піти з сім’ї можуть нерозуміння, агресія та насилля з боку когось з домашніх. А ось вагітна самка може втекти, якщо буде відчувати сильний страх за своє майбутнє потомство. Будьте завжди доброзичливі до своїх улюбленців та намагайтеся розібратися з причиною їх страхів.

Допитливий характер.

Молодий вік чи натура хвостатого «дослідника», який занадто захоплюється, здатні надати йому та його господарю «медвежу» послугу. В пошуках нових вражень собака залишає звичні умови проживання, а це далеко не завжди закінчується щасливо. Допомогти в цій ситуації можна, лише використовуючи всі фактори у сукупності: правильне виховання, наполегливе дресирування, постійний контакт з собакою, його мотивація.

Стрес.

Інколи під впливом несподіваних зовнішніх факторів (феєрверки, розкати грому, гучні гудки автомобілів) тварина може втратити орієнтацію в просторі. Наляканий собака не стоїть на місці, а починає блукати по околицях у пошуках господаря. В таких випадках краще тримати улюбленця на повідку. Якщо втеча вже відбулася, йдіть на його пошуки негайно.

Фізіологічні потреби.

Проти поклику природи та інстинкту розмноження не встоять навіть найбільш дресировані та недопитливі індивіди як жіночої, так і чоловічої статі. Головна порада в цій ситуації – в цей період тримайте свого собаку на повідку.

Виховання собаки потребує великого терпіння, уваги та відповідальності. Навіть найідеальніші господарі не застраховані від помилок. Головне – вміти їх вчасно побачити, швидко виправити та більше ніколи не повторювати!

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, продукти рослинного походження, екстракти рослинних білків, м’ясо та продукти тваринного походження (включаючи 4% курятини), мінерали, насіння, олії та жири, трави. Харчова цінність (100г): білки – 9%, жири – 2%, зола – 5.7%, сира клітковина – 0.5%, кальцій – 0.7%.

Додатки: сульфат заліза – 53.8 мг, вітамін А – 5730 МО, вітамін Е – 57.4 мг, Омега-3 жирні кислоти – 1151 мг.

Енергетична цінність (100г): 321 ккал.

Зберігати при температурі від +4C до +35С та відносній вологості повітря не більше 75%. Кінцева дата споживання та ідентифікаційний номер заводу-виробника: див. на зворотній стороні упаковки. Продукт вироблений за 18 місяців до кінцевої дати споживання. Номер партії відповідає кінцевій даті споживання.

Вага: 72г (3шт).