укр рус

Ми любимо своїх собак щиро і віддано.

Та і як можна не любити їх – сумних та кумедних, боязливих та забіякуватих, добродушних та агресивних, покірливих та капризних... Оскільки більш вірного друга у людини не було і не буде.

Союз людини та собаки склався не сьогодні, йому тисячі років. Собака був вірним компаньйоном людині, він супроводжував його всюди – на полюванні, в бою, на службі. І в радості, і в скорботі собака завжди був поряд з людиною, розділяючи її долю та нічого не потребуючи натомість.

Сьогодні собаки – це не просто наші друзі. Вони живуть в наших будинках, будучи, по суті, членами наших сімей, а ми вважаємо їх своїми дітьми. Ми піклуємося про них щоденно та щогодини, відповідаючи щирою взаємністю на їх віддані почуття.

Ми пробачаємо їм багато витівок та закриваємо очі на дрібні провини, ми часто думаємо про них і носимо з собою їх фотокартки, ми розмовляємо з ними, вважаючи їх найкращими співрозмовниками.

Ми, не шкодуючи грошей, купуємо їм найкращі ласощі та іграшки, беремо їх з собою у подорожі та наймаємо для них особистих тренерів, ми влаштовуємо для них свята та жертвуємо їм свої статки...

І все тому, що ніхто з нас не в силах залишитися байдужим до тої вірності та любові, яку дарують нам ці найкращі створіння на світі.

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, продукти рослинного походження, м’ясо та продукти тваринного походження, мінерали (включаючи 2.4% триполіфосфату натрію), екстракти рослинного білку, олії та жири.

Харчова цінність (100г): білки – 9.5%, жири – 2.6%, зола - 6.1%, клітковина – 2.4%.

Енергетична цінність (100 г): 325ккал.

Додатки (кг): сульфат цинку - 1045мг, курячий ароматизатор - 43.6 мг. Не містить штучних барвників та ароматизаторів.

Пакування: 3 кісточки - 45 грамів.