укр рус

Ми любимо своїх собак щиро і віддано.

Та і як можна не любити їх – сумних та кумедних, боязливих та забіякуватих, добродушних та агресивних, покірливих та капризних... Оскільки більш вірного друга у людини не було і не буде.

Союз людини та собаки склався не сьогодні, йому тисячі років. Собака був вірним компаньйоном людині, він супроводжував його всюди – на полюванні, в бою, на службі. І в радості, і в скорботі собака завжди був поряд з людиною, розділяючи її долю та нічого не потребуючи натомість.

Сьогодні собаки – це не просто наші друзі. Вони живуть в наших будинках, будучи, по суті, членами наших сімей, а ми вважаємо їх своїми дітьми. Ми піклуємося про них щоденно та щогодини, відповідаючи щирою взаємністю на їх віддані почуття.

Ми пробачаємо їм багато витівок та закриваємо очі на дрібні провини, ми часто думаємо про них і носимо з собою їх фотокартки, ми розмовляємо з ними, вважаючи їх найкращими співрозмовниками.

Ми, не шкодуючи грошей, купуємо їм найкращі ласощі та іграшки, беремо їх з собою у подорожі та наймаємо для них особистих тренерів, ми влаштовуємо для них свята та жертвуємо їм свої статки...

І все тому, що ніхто з нас не в силах залишитися байдужим до тої вірності та любові, яку дарують нам ці найкращі створіння на світі.

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, м’ясо та продукти тваринного походження (включаючи 4% яловичини та 4% птиці), олії та жири (включаючи 0.2% соняшникової олії та 0.25% риб'ячого жиру), продукти рослинного походження (влючаючи 2% сушоної пульпи цукрового буряку), мінерали.

Аналіз (%): білки - 21, жири - 13, зола - 8, клітковина - 2, жирні кислоти Омега-6 - 2.6, жирні кислоти Омега-3 - 0.2. Енергетична цінність (100г): 372 ккал.

Додатки (на кг): антиоксиданти. Xарчові додатки: вітамін A - 13500 МО, вітамін D3 – 1475 МО, вітамін E - 275 мг, сульфат міді – 16.9 мг, сульфат марганцю – 235 мг, йодид калію – 1.6 мг, селеніт натрію – 0.11 мг, сульфат цинку – 625 мг.

Пакування: 2.4 кг, 8.4 кг.