укр рус

Надія та опора: великі та дуже великі собаки

Великі та дуже великі собаки дуже подобаються і дорослим, і дітям. Їх величавий та грізний вигляд у поєднанні зі спокійним та добродушним характером підкорили не одне серце. І хоча догляд за великогабаритними улюбленцями потребує набагато більше зусиль та часу, ніж за маленькими собачками, кількість їх шанувальників з кожним роком лише зростає.

Великі та дуже великі собаки відрізняються великою вагою тіла (від 30 до 100 кг) та солідним зростом (до 80 см у холці). На відміну від своїх дрібніших одноплемінників, ростуть цуценята великогабаритних порід дуже повільно та вага дорослого собаки досягається лише через 15-20 місяців, а вага їх тіла збільшується у 70-90 разів!

Всім своїм зовнішнім виглядом великі собаки вселяють повагу оточуючим та викликають мимовільне захоплення. Недарма багато політиків, бізнесменів та зірок шоу-бізнесу надають перевагу бачити поряд із собою цих елегантних, впевнених в собі красенів – мастифів, ретриверів, леонбергерів, вівчарок, доберманів, догів, ротвейлерів, сенбернарів та ін.

У собак великих та дуже великих порід часто виникають проблеми з кістками та суглобами, що обумовлено дуже повільним ростом та розвитком скелета та м’язових тканин. Серед найбільш розповсюджених захворювань, що зустрічаються у великих собак, – дисплазія кульшового суглобу, затримка розвитку кісток, остеохондроз та ін.

Через проблеми з кістками та суглобами в період росту слід обмежувати інтенсивність фізичних навантажень, кількість стресів та налагодити правильне збалансоване харчування. Оскільки у власників великих собак завжди існує ризик перегодувати свого улюбленця (особливо, в період росту), рекомендуємо звернути увагу на спеціальні збалансовані раціони для великогабаритних собак, наприклад, Pedigree® «Для дорослих собак більше 25 кг» з комплексом поліненасичених жирних кислот омега-3, омега-6 та глюкозаміну для підтримання здоров’я суглобів.

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, м'ясо і субпродукти (в тому числі мозкової кісточки - мін. 4%, м'яса - мін. 4%), цукру, олії і жири, дріжджі.

Харчова цінність (на 100 г): білки -13 г, жир - 10 г, клітковина - 3 г, кальцій - 3 г, зола - 11,5 г, вітамін А - 250 МО, вітамін Е - 3 мг, залізо - 1 , 5 мг, жири (омега-3 поліненасичені жирні кислоти - 40 мг)

Енергетична цінність (на 100 г): 330 ккал.

Вага упаковки: 150 грам.