укр рус

Надія та опора: великі та дуже великі собаки

Великі та дуже великі собаки дуже подобаються і дорослим, і дітям. Їх величавий та грізний вигляд у поєднанні зі спокійним та добродушним характером підкорили не одне серце. І хоча догляд за великогабаритними улюбленцями потребує набагато більше зусиль та часу, ніж за маленькими собачками, кількість їх шанувальників з кожним роком лише зростає.

Великі та дуже великі собаки відрізняються великою вагою тіла (від 30 до 100 кг) та солідним зростом (до 80 см у холці). На відміну від своїх дрібніших одноплемінників, ростуть цуценята великогабаритних порід дуже повільно та вага дорослого собаки досягається лише через 15-20 місяців, а вага їх тіла збільшується у 70-90 разів!

Всім своїм зовнішнім виглядом великі собаки вселяють повагу оточуючим та викликають мимовільне захоплення. Недарма багато політиків, бізнесменів та зірок шоу-бізнесу надають перевагу бачити поряд із собою цих елегантних, впевнених в собі красенів – мастифів, ретриверів, леонбергерів, вівчарок, доберманів, догів, ротвейлерів, сенбернарів та ін.

У собак великих та дуже великих порід часто виникають проблеми з кістками та суглобами, що обумовлено дуже повільним ростом та розвитком скелета та м’язових тканин. Серед найбільш розповсюджених захворювань, що зустрічаються у великих собак, – дисплазія кульшового суглобу, затримка розвитку кісток, остеохондроз та ін.

Через проблеми з кістками та суглобами в період росту слід обмежувати інтенсивність фізичних навантажень, кількість стресів та налагодити правильне збалансоване харчування. Оскільки у власників великих собак завжди існує ризик перегодувати свого улюбленця (особливо, в період росту), рекомендуємо звернути увагу на спеціальні збалансовані раціони для великогабаритних собак, наприклад, Pedigree® «Для дорослих собак більше 25 кг» з комплексом поліненасичених жирних кислот омега-3, омега-6 та глюкозаміну для підтримання здоров’я суглобів.

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, м’ясо та продукти тваринного походження (включаючи 4% яловичини), олії та жири (включаючи 0.5%соняшникової олії та 0.3% риб'ячого жиру), мінерали, продукти рослинного походження.

Аналіз(%): білки - 23, жири - 13, зола - 8, клітковина - 2. Енергетична цінність (100 г): 369 ккал.

Додатки (на кг): вітамін A - 8500 МО, вітамін D3 - 940 МО, вітамін E – 270 мг, сульфат міді – 11 мг, сульфат марганцю – 100 мг, йодид калію – 1 мг, сульфат цинку – 450 мг.

Пакування: 15 кг.