укр рус

Доберман

Доберман

*Легко дресирується досвідченим власником.
*Не терпить жорстокого ставлення.
*Гарний, привітний і дуже активний.

Зріст: 65-69 см.
Вага: 30-40 кг.
Вік: до 14 років.

 

87

Характер

Господар добермана повинен мати досвід спілкування з собаками та бути готовим приділяти улюбленцю дуже багато часу.

Місце проживання

До оселі доберман висуває одну вимогу – її необхідно охороняти!

Ставлення до оточення

Нормально співіснують з іншими домашніми улюбленцями.

Прогулянки

Для збереження душевної рівноваги вашому улюбленцю знадобляться тривалі та активні щоденні прогулянки. Крім того, дресирувати улюбленця слід щоденно, наполегливо, але без жорстокості.

Загальна характеристика

Характерна риса всіх доберманів – відданість господарю. Вони можуть бути м’якими та добрими чи жорсткими та агресивними собаками – все залежить від виховання. Доберман з радістю грається з дітьми, ніколи не відмовиться пообідати за столом із сім’єю та залазить спати в господарське ліжко, якщо у господарів не вистачає терпіння чи сили волі відучити його від цього. Взагалі, цей собака здатний швидко «олюднитися», якщо йому забути нагадати, що він все-таки собака. Хоча добермани відносно віддані та лагідні до господаря, вони можуть бути досить агресивними по відношенню до сторонніх людей. Однак, в спокійному оточенні доберман повинен бути врівноважений, інакше у стресовій ситуації він може повестися непередбачено або небезпечно.

назад
Енциклопедія Pedigree
Наважившись на відповідальний крок – завести собаку, ми, звичайно ж, мріємо про те, що він буде не лише найгарнішим та найулюбленішим, а ще й найрозумнішим, найбільш вихованим та слухняним. Але, якщо не приділяти собаці потрібної уваги та вчасно не почати його навчання, то, швидше за все, мрії так і залишаться мріями... Одне з перших питань, яке постає перед щасливими власниками собаки, - коли почати навчання. Тут спеціалісти-кінологи одностайні – чим раніше, тим краще. Оскільки вж...