укр рус

Бульмастиф

Бульмастиф

*Неймовірно сильний собака.
*Впертий, але гарно дресирується у ранньому віці.
*За агресивне ставлення до господарів, може «розірвати» чужака на шматки.

Зріст: 61-73 см.
Вага: 45-60 кг.
Вік: 8-10 рокі.

36

Характер

Бульмастиф – порода не для кожного. Він не підходить фізично слабким людям, новачкам, і тим, у кого немає часу займатися собакою.

Місце проживання

Цей пес безумовно – для сільської місцевості, хоча може проживати і в місті, але лише за умови тривалих вигулів.

Ставлення до оточення

Як правило, бульмастифи однієї статі, особливо, які вже досягли зрілості, рідко ладнають. Тому, якщо ви збираєтеся завести двох бульмастифів, краще взяти хлопчика та дівчинку.

Грумінг

Водовідштовхувальна шерсть бульмастифа гарно виглядає навіть за мінімального догляду. Розчісування декілька разів на тиждень допоможе позбавитися шерсті, що випала, а використання спеціальної гумової рукавички буде стимулювати приплив жирової змазки, масажуючи шкіру.

Прогулянки

Фізичні вправи важливі для бульмастифа, однак вони повинні бути помірними. Ніколи не дозволяйте бульмастифу перевтомлюватися, особливо в перший рік життя.

Загальна характеристика

Мислення у бульмастифів більш незалежне, ніж у інших сторожових порід. Ці вражаючих розмірів собаки можуть бути дуже лагідними та інколи поводитися зовсім по-клоунському. Кожний бульмастиф – це особистість. Він, як правило, врівноважений, пильний, розумний, постійний та відданий. Цих собак не можна назвати ні занадто активними, ні занадто пасивними.

Бульмастифи просто обожнюють «ніжитися». Але яким би ледачим не здався «відпочиваючий» бульмастиф, знайте, що місце для «відпочинку» пес обирав так само ретельно, як людина обирає будинок чи автомобіль. І, якщо ви хоч раз окинете оком це місце, одразу ж зрозумієте, що саме звідси найкращим чином видно всю територію. Тому попередьте гостей, що ваш пес лише прикидається сплячим, і їм не вдасться прослизнути непоміченими – собака помітить найнезначніші зміни. Крім того, цей собака має вроджену якість розпізнавати «господарів» майна та самозванців. Зверніть увагу, що бульмастифи, як правило, не стрибучі, але, якщо їх спровокувати, можуть перестрибнути високий паркан. Щоб захистити і себе, і улюбленця від неприємностей, вам доведеться побудувати, як мінімум, 1,5 метровий паркан.

назад
Енциклопедія Pedigree
Бути собакою зірки – непроста «робота». Стрижки, укладки, сеанси масажу, манікюр та педикюр, вибір костюму та прикрас – це лише мала частина «страждань», які випали на долю Тінкі (Tinkerbell) – улюбленої чихуахуа спадкоємиці багатомільйонної готельної імперії Періс Хілтон. Крихітка на мільйон доларів. Актриса, модель та просто красуня Періс не шкодує грошей на свою улюбленицю. У Тінкі є власний стиліст, масажист, повар та навіть психоаналітик, який слі...