укр рус

Бедлінгтон-тер’єр

Бедлінгтон-тер’єр

*Унікальна зовнішність «вівці» та запальний характер.
*Стрімкий та норовливий собака.
*Ревнивий та потребує ретельної соціалізації.

Зріст: 38-43 см
Вага: 8-10 кг
Вік: 12-14 років

 

35

Характер

Бедлінгтон – песик для літніх пар без дітей. Будучи ревнивим, він важко «ділить» своїх господарів навіть з випадковими гостями.

Місце проживання

Ці песики комфортно почуваються в невеликій квартирі, де вони поводяться надзвичайно спокійно.

Ставлення до оточення

Бедлінгтони ревниві, тому погано ладнають як з дітьми, так і з хатніми тваринами.

Грумінг

Потрібний професійний догляд за шерстю та професійний тримінг.

Прогулянки

Бедлінгтон-тер’єр активний та обожнює розвивати притаманну його породі неймовірну швидкість. Йому потрібні регулярні бігові вправи, а також час, коли він може вільно побігати без повідка і розім’ятися.

Загальна характеристика

Побачивши бедлінгтон-тер’єра вперше, можна прийняти його за вівцю. Дякуючи своїй незвичайній зовнішності він дуже відрізняється від інших тер’єрів. Бедлінгтон-тер’єр дуже життєрадісний та рухливий собака. Енергія цього веселого створіння буквально б’є через край. Тому дуже важливо направити її в потрібне русло і не давати йому сумувати. Відсутність достатнього фізичного навантаження може негативно відобразитися на поведінці собаки.

Дресирувати цих розумних собак порівняно просто: слід встановити жорстку та постійну практику у ранньому віці. Бедлінгтон-тер’єри товариські та ласкаві, але до незнайомців ці собаки ставляться насторожено і в разі небезпеки дуже голосно гавкають. Не варто дивуватися, якщо ви дізнаєтесь, що дизайн вашого подвір’я докорінно зміниться: бедлінгтон-тер’єри обожнюють рити землю.

назад
Енциклопедія Pedigree
У віці 3-4 тижнів молоко матері ще залишається важливим джерелом поживних речовин для цуценяти, проте воно вже не може повністю задовольняти його потреби в поживних речовинах та енергії. Більшість цуценят повністю припиняють харчуватися материнським молоком у віці 8 тижнів. Починаючи з 3-4 тижнів необхідно починати перший прикорм, допомагаючи травній системі цуценяти поступово адаптуватися до засвоєння нових джерел поживних речовин. Цуценяті потрібно 3-4 рази на день давати трохи гранул сухого ...