укр рус

Анатолійський карабаш (Анатолійський пастушачий собака)

Анатолійський карабаш (Анатолійський пастушачий собака)

*Великий привітний пес.
*Схильний домінувати, потребує великого простору.
*Упертий, дресирувати слід з раннього віку.

Зріст: 71-81 см
Вага: 41-59 кг
Вік: 10-11 років

 

60

Характер

«Шукаю сільського мешканця з великим, добрим серцем, повним любові до великих собак».

Місце проживання

Не підходить для кімнатного утримання в місті, потребує великого простору для виплеску енергії.

Ставлення до оточення

Не дуже гарно ладнає з іншими собаками.

Грумінг

Для догляду за шерстю карабаша достатньо регулярно вичищати його щіткою.

Прогулянки

За своїм характером настільки активний та грайливий, що буде цілий день бігати великим садом. Тренування краще починати з самого раннього віку.

Загальна характеристика

Анатолійські пастушачі собаки відрізняються слухняністю, впевненістю та спокійним норовом, а також неабиякою хоробрістю. Вони ніколи не впустять на територію, яку вони захищають, жодного незнайомця, якщо той не був належним чином "відрекомендований" господарем. Цікаво, що карабаші мають звичку займати позицію де-небудь на підвищенні, звідки постійно спостерігають за довіреним їм простором.

Це невибагливий, розумний, незалежний та відданий собака.

Цей собака відокремлює з усіх людей лише свого господаря. Він визнає інших членів сім’ї і декількох близьких друзів, але серце його повністю і назавжди віддане господарю.

Анатолійський карабаш потребує любові і платить за неї сторицею, але цуценя потрібно знайомити з оточуючим світом і заохочувати його до спілкування з людьми та собаками, інакше він може вирости ревнивим власником. Анатолійський карабаш від природи товариський і має гарну пам’ять. До речі, якщо він притуляється або привалюється до вас одним боком – радійте: це означає, що ви йому сподобались і він вас визнав.

 

назад
Енциклопедія Pedigree
Яким би ви хотіли бачити свого собаку? Розумним, гарним та, безумовно, здоровим... А якщо так, то регулярне відвідування ветеринарної клініки повинно ввійти до вас у звичку, оскільки ветеринарний лікар – це ваш вірний союзник у справі збереження здоров’я вашого чотириногого друга. Дуже часто наші походи до ветклініки, крім початкового курсу щеплень, обмежується екстреними випадками, коли собаці терміново потрібна лікарська допомога. Однак, оскільки подібних ситуацій можна й уникнути...